top of page

            OFERTA 

   KRÓTKI FILM

 REKLAMOWY:

Kotwica 2

NASZE SPRAWDZONE PROPOZYCJE:

48ba8570-0997-45ee-9e9f-3a672ee85ba1.jpg
SERVOOS Muzyczne Smaki Europy

"SERVOOS" to modyfikacja znanego prawie w całej Europie słowa SERVUS - oznaczającego pozdrowienie– czyli CZEŚĆ, CIAO, AHOJ, SALUTE, HELLO, Coraz częściej naszymi gośćmi są osoby spoza Polski – najczęściej nasi sąsiedzi jak Niemcy, Czesi, Słowacy, Ukraińcy, ale również osoby z takich krajów jak Włochy, Austria czy Francja. Zapotrzebowanie rynku w ostatnim czasie pokazało nam, że na imprezach typu koncerty plenerowe, święta miast, eventy firmowe potrzebna jest MUZYKA EUROPEJSKA - popowa, dance-owa i folkowa. 

 

Jeśli Wasze miasto, gmina, ośrodek kultury czy też firma potrzebuje reprezentacji w kontaktach partnerskich z miastami czy instytucjami zagranicznymi - zespół SERVOOS służy pomocą.

Servoos.jpg
SERVOOS Family Program Autorski i nie tylko

 

Rodzinka jest ciekawą alternatywą dla imprez rodzinnych - okolicznościowych, koncertowych, biesiadnych. Skład to faktycznie muzykująca rodzina, grająca szeroki repertuar biesiadny polski i europejski a także własny bardzo wesoły i taneczny program autorski. Rodzinny projekt wynikł z potrzeby rynku jak i pod względem oczekiwań organizatorów tak i finansowych uwarunkowań w naszym kraju. Grupa "zmieści się" na każdą nawet najmniejszą imprezę.

SERVOOS  Kolędy Polskie Kolędy Europejskie 

W okresie Bożego Narodzenia kolęduj z nami !!! W bardzo rodzinnym klimacie, przy akordeonie, gitarze czy ksylofonie przy współudziale instrumentów dętych, zaśpiewamy polskie i nie tylko kolędy i pastorałki na "Wigilijkach" w każdym gronie.  Występujemy w kościołach, hotelach, sanatoriach - obsługujemy kompleksowo również firmowe/zakładowe/klubowe spotkania wigilijne oraz wigilijki mniejszości narodowych czy gości zagranicznych. Zapoznamy z kulturą i tradycją świąteczną naszego kraju.

Gliwice 16 23.jpg
SERVOOS Eventy, Octoberfesty, Biesiady tematyczne

"SERVOOS" w dorosłym składzie od lat obsługuje eventy, imprezy firmowe, biesiady i Octoberfesty, karczmy górnicze, combry babskie i tematyczne imprezy na różną okazję. Współpracujemy z wodzirejami i DJami, którzy mają spore doświadczenie w prowadzeniu tego typu imprez. Za nami sporo udanych spotkań firmowych, których organizatorzy z chęcią wracają do kolejnych naszych pomysłów. Zaufało nam wiele firm nawet tych z górnej półki. Chcesz się dowiedzieć kto? To zadzwoń do nas śmiało a my chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

bottom of page